Onze partners

Wapenhandel Nikabi

Verkoop, onderhoud en herstelling van alle wapens.

 

De winkel met een persoonlijke aanpak in een huiselijke sfeer

 

Nico Boeckx

0475/43.44.74

 

Testeltsesteenweg 66C

BE 3271 AVERBODE

tel/fax +32 (0)13/77 84 76

e-mail : wapenhandelnikabi@telenet.be

website : www.wapenhandelnikabi.be

BTW : BE0890 229 772

REK : KBC BE90 7360 0942 5232

Erkenning wapenhandel 2/21/14/024 klasse FD en 2/21/15/0026

Hierbij een overzicht van onze belangrijkste partners.

Zo kan u als klant onze partners hun website bezoeken waardoor u onmiddellijk een duidelijk beeld heeft over het grote gamma dat wij u kunnen aanbieden.

Vinck RM : www.rmvinck.com

Jacques Nicolay : www.nicolay-sprl.com

Import-Export Frank : www.wapenhandel.be

Ruag : www.ruag.be

Edgard Grimard : www.grimard.be

Midarms : www.midarms.com

Mikx : www.mikx.nl

Hofman Topsport : www.hofmantopsport.nl

DFT : www.firearmstrading.nl

Hombel : www.hombel.be

Victorinox : www.victorinox.com

Artemis : Rue du Tige 13 - 4040 Herstal

Sidam Belgie : Rue Zénobe Gramme 41 - 4821 Andrimont

Benel : http://www.benel.nl/

Wapenhandel Kuiper : https://www.wapenhandelkuiper.nl/

Maurice Drummen : http://www.mauricedrummen.nl/

Bea Center : http://www.beacenter.be/

Wapenhandel Appermont : http://wapenhandelappermont.be/nl

Dutch Gun Accesoiries : http://www.dutch-gun-accessories.com/

Alltactical : http://www.alltactical.nl/nl/

Rubus XL : http://www.rubus-xl.eu/cms/

Bold Action : http://www.bold-action.com

SSA Sporting Goods : http://www.ssa-archery.be

Pivoteers : http://pivoteers.nl/over-pivoteers/